Manuel Terapi

Tüm dünyada uygulanan manuel terapinin insan sağlığı üzerindeki etkileri ve olumlu sonuçları bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Manuel terapi – Elle Tedavi anlamına gelmektedir. Manuel terapi sıklıkla kas, kemik, eklem ve bağ dokusu ile ilgili iskelet ve kas sistemi sorunlarını tedavi etmek için kullanılır. Omurga ve eklemlerindeki ağrı ve fonksiyon bozukluklarının tedavisinde yüzyıldan fazla bir süredir uygulanan manuel terapi manipulasyon, mobilizasyon, özel germe teknikleri, postizometrik relaksasyon teknikleri ve klinik bantlama teknikleri gibi yöntemler içerir.

Manuel terapi vücudunuzun genel sağlığını iyileştirmek için eklemlerinizi ve yumuşak dokularınızı rahatlatmak için çeşitli teknikler kullanır. Manuel terapi, vücudun oksijen ve besin maddelerini kaslarınıza yönlendirerek kas dokusundan atıkları serbest bırakmaya yardımcı olur. Manuel terapi vücudunuzun kendi doğal kabiliyetini hızlandırarak, gerçek bir iyileşme sağlar.

Fıtıklar, kas ağrıları, tutulmalar, çıkıklar manuel tedavinin başarı oranının çok yüksek olduğu yalnızca birkaç hastalıktan biridir.

İletişim Bilgileri ve Adres

BİZE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON, E-MAİL VE ADRES BİLGİLERİMİZ

(0242) 519 40 44

alanyafiziktedavi@gmail.com

Şekerhane Mah. Azaklar Sok. No:7 Alanya / ANTALYA